Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj regionálních výběrů ovládly Východní Čechy

16.12.2018 | Michal Luňák

V sobotu po poledni utichly boje na Sokole v rámci turnaje regionálních výběrů. Po odehrání všech zápasů se ze zisku zlatých medailí mohl radovat výběr Východních Čech,který vedla trenérka našeho klubu Michaela Benčíková se svou asistentkou z Pardubic Pavlínou Chocholoušovou. Východočešky ve finále porazily výběr Prahy 67:57. Z bronzových medailí se pak radoval tým Severní a Střední Moravy, který v derby zdolal Jižní Moravu 64:57. MVP celého turnaje byla zvolena hráčka výběru Východních Čech Anna Brožová.

Čtvrteční program:

Hala:
10:00 Východní Čechy - Střední Čechy   76:61
12:00 Jižní Čechy - Sev. a Stř. Morava    38:80
14:00 Jižní Morava - Severní Čechy         74:40
16:00 Východní Čechy - Jižní Čechy        87:27
18:00 Praha - Jižní Morava                       55:54

Tělocvična:
14:00 Praha - Západní Čechy                    82:47
16:00 Střední Čechy - Sev a Stř. Morava   63:66
18:00 Západní Čechy - Severní Čechy       71:53

Páteční program:

Hala:
10:00 Jižní Morava - Západní Čechy         57:37
12:00 Severní Čechy - Praha                   35:87
14:30 Střelecké soutěže
16:00 1A - 2B Praha - Sev a Stř. Čechy           54.52
18:00 1B - 2A Východní Čechy - Jižní Morava   72.56

Tělocvična:
10:00 Jižní Čechy - Střední Čechy                    45:86
12:00 Sev. a Stř. Morava - Východní Čechy       54:88
16:00 3A - 4B Západní Čechy - Jižní Čechy       80.45
18:00 3B - 4A Střední Čechy - Severní Čechy    98.35

Sobotní program:

Hala:
 9:00 o 3. místo  Sev. a Stř. Morava - Jižní Morava  64:57
11:00 Finále        Praha - Východní Čechy             57:67
Po skončení finále vyhlášení výsledků.

Tělocvična:
 9:00 o 7. místo Jižní Čechy - Severní Čechy         64.63
11:00 o 5. místo Západní Čechy - Střední Čechy    41:84

Pořadí:
   skupině A                     skupina B
1. Praha       1. Východní Čechy
2. Jižní Morava 2. Sev. a Stř. Morava
3. Západní Čech         3. Střední Čechy
4. Severní Čechy            4. Jižní Čechy

Výsledky střeleckých soutěží.
Trojky:     1.místo Eliška Trollerová - Západní Čechy
               2.místo Adéla Žáčková - Jižní Čechy
               3.místo Adéla Mezihoráková - Jižní Morava
Šestky:    1.místo Emma Franková - Střední Čechy
               2.místo Anna Brožová - Východní Čechy
               3.místo Sandra Mádlová - Praha

Konečné pořadí
1.místo Východní Čechy
2.místo Praha
3.místo     Sev. a Stř. Morava
4.místo     Jižní Morava
5.místo Střední Čechy
6.místo Západní Čechy
7.místo Jižní Čechy
8.místo Severní Čechy

ALL STAR TEAM
Paurová Dominika - Střední Čechy
Medáková Kateřina - Jižní Morava
Válková Lucie - Sev. a Stř. Morava
Klapková Nella - Praha
Sobotková Adéla - Východní Čechy

MVP turnaje
Brožová Anna - Východní Čechy        

 
Utkání
Ženy | Středa 26.02.2020, 18:00
Sokol Hradec Králové - BLK Slavia Praha
86:61 (18:16, 36:33, 63:50)
 
Ženy | Sobota 29.02.2020, 16:00
Sokol Hradec Králové - KP Brno
 
Aktuální články
Vítězný vstup do nadstavby

Podařenou premiéru v nadstavbové skupině A mají za sebou hráčky Sokola Hradec Králové, které přivítaly doma Slavii Praha. Až do stavu...

 
Debakl juniorek na USK

K předehrávce juniorské extraligy zajížděly Lvice na Královku, kde se utkaly s USK. Lvice v utkání postrádaly svého lídra Simonu...

 
Rozlosování skupiny A1

Jak jistě všichni fanoušci basketbalu vědí, letošní ročník Renomia ŽBL přináší atraktivní nadstavbu soutěže a to v případě...

 
Juniorky doma dvakrát úspěšné
 
Vítězné derby na konec základní části
 
Končí základní část, přijíždí Trutnov
 
Kadetky opět dvakrát vítězně
 
Lvice vezou další ligovou výhru
 
První ospalá čtvrtina, pak uragán!
 
V úterý opět na ligu
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS