Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MČR U14 25.4.až 28.4.2019, program, výsledky.

23.04.2019 | Jan Uhlíř

V termínu 25. - 28.4. pořádá náš klub MČR kategorie U14,kam se probojovalo osm nejlepších týmů letošní žákovské ligy této kategorie. V tomto článku naleznete program MČR, a aktuální výsledky jednotlivých duelů.
Můžete nás také sledovat na : https://www.facebook.com/MCR2019U14/ , zde se také budou objevovat průběžné fotomomentky z průběhu turnaje.


**Skupina A: **
                  A1  Sokol Nilfisk Hradec Králové
                  A2   BŠ Tygři Praha
                  A3   KP Brno
                  A4  Sokol Horní Počernice

**Skupina B:**
                  B1     ŠBK Parker-Hannifin Sadská
                  B2     Jiskra Kyjov
                  B3     BA Sparta Praha
                  B4     BSK Continental Jičín

Čtvrtek 25.4.
 9:00  Sokol Hradec Králové - Sokol Horní Počernice   93:41(27:4, 50:21, 66:35)
          (Vodvárková -22 , Lindrová- 12, Vlachová, Wohnerová-10, Bártů,Kusá - 8, Brožová - 7, Foffová, Mahelová - 4, Malá, Felgrová - 3, Vintrová - 2  xxxx   Károlyová - 7, Kopecká - 5, Krýzová A., Husáková T. , Králová, Jandová - 4, Krýzová G., Štaflová - 3, Křemenová, Kadaníková, Soudková - 2, Husáková A.-1 )   

11:00 Tygři Praha - KP Brno  61:43    (11:6, 30:23, 46:31)

( Přibylová - 14, Matasová - 11, Brzoňová - 8, Samouk, Březinová - 5, Fránová - 4, Boráková , Holá - 3 , Laubertová, Homolová, Skoumalová, Telecká - 2 xxxxxx Kuklová  - 16, Medáková - 6, Prokešová , Hajdová - 5, Ospalá - 4, Haníková - 3, Pagáčová, Mejtská - 2    )

13:00 ŠBK Sadská - BSK Continenta Jičín 97:53 (28:13,49:29,84:38 )
           (Paurová - 26 , Holá m., Jeníková - 15, Franková - 8, Strnadová - 7,Reitzová - 6, Tomanová - 5,Cyrany -4 , Burešová, Holá A. - 2 xxxx  Tauchmanová - 11, Laníková - 10 , Flexová - 9,  Chmelíková - 8, Stidlová - 5, Hlaváčková, Měšťanová, Kubínová, Cvrčková - 2)

15:15 Slavnostní zahájení

15:45 JIskra Kyjov - BA Sparta 35 :77  (:,10:53, 23:63)
      (Mezihoráková - 25, Vincová - 3, Brezinová - 4, Chromíková - 3 xxxxx  Hrdinková - 25,Krausová - 21, Blaščáková - 6, Dvořáčková - 5, Šalkovičová, Chodorová, Dubjaková - 4, Šebelová - 3, Michopulu, Hlušičková - 2,Salačová - 1 )

17:45 Sokol Horní Počernice - KP Brno  72:38 (19:13,33:19)
     (Štaflová, Králová - 12, Soudková, Dubrechtová H., Jandová - 8, Krýzová A. - 7, Dubrechtová M. - 6,
Kopecká - 4, Husáková A.  - 3, Krýzová G. - 2,  Kadaníková - 2, Husáková A.-1 xxxx   Medáková K. - 12, Haníková - 9, Pagáčová, Hastová - 4, Ospalá - 3, Medáková Z., Kuplová - 2, Švarcová, Obadalová -1)

19:45 Sokol Hradec Králové - Tygři Praha 71:40  ( 13:10, 39:17, 59:24)
(Vlachová - 15, Lindrová - 13, Brožová - 9, Sobotková - 8, Mahelová - 7, Skoumalová - 5, Wohnerová - 4, Vodvárková - 3 ,Bártů,Malá, Klausová - 2, Kusá - 1, xxxxx  Brzoňová - 8, Fránová, Přibylová - 6, Somouk, Matasová, Telecká - 4 , Málková - 3, Holá - 2, Homolová - 1)
Pátek 26.4.

 9:00 BSK Continenta Jičín - BA Sparta 61:99 (8:26, 34:50 ,51:78 )

         (  Všetečková, Chmelíková - 10, Měšťanová, Flexová - 8, Tauchmanová - 6, Kubínová - 5 , Hanišová, Hlaváčková, Stindlová , Cvrčková - 3, Chmelíková N. - 2    xxxx   Krausová - 26, Dubjaková - 19, Hrdinková - 17, Šalkovičová - 10, Chodorová - 9, Salačová - 6, Michopuly - 5, Motlová - 4, Šebelová - 3, Blaščáková, Dvořáčková, Hlušičková - 2)

11:00 ŠBK Sadská - Jiskra Kyjov 91:51 (30:15, 58:22, )
   ( Paurová D. - 24, Franková - 13, Strnadová - 12, Reitzová - 11, Jeníková N. - 9, Holá M. - 8, Caňkářová - 5, Tomanová - 3 , Gruntová - 2, Paurová P. - 1 xxxxx   Mezihoráková - 23, Jandorová, Nováková - 7, Hasilová - 6, Vincová - 4, Fričáková, Březinová - 2)

13:00 Tygři Praha - Sokol Horní Počernice 72:49 (:,38:27, : )

           (Samouk - 14, Brzoňová, Matasová - 9, Laubertová - 8, Přibylová - 6, Boráková, Homolová, Fránová, Skoumalová - 5, Málková, Březinová - 3 xxxxx Hanzlová - 12, Štaflová - 9, Soudková - 7, Křemenová, Králová - 5, Kopecká - 3, Krýzová G., Jandová - 2, Husáková A., Kadanicová - 1)


15:00 KP Brno - Sokol Hradec Králové 44 :94 (:, 21:49,37:77)
           ( Ospalá - 13, Kuklová - 11, Medáková K. - 7, Prokešová - 5, Švarcová - 3, Medáková Z. - 2 xxxxx  Vlachová - 18 , Kusá - 16, Wohnerová - 10, Sobotková - 9, Foffová,Mahelová - 8, Lindrová - 6, Bártů - 5, Vodvárková - 5, Víšková - 4, Malá - 2, Felgrová - 1) 

17:00 Jiskra Kyjov - BSK Continenta Jičín 77:61

       (Mezihoráková - 29, Jandorová - 20, Nováková - 14, Vincová - 6, Igazová, Hasilová, Dufková,Chromíková - 2 xxxxx    Cvrčková - 9, Hanišová - 8, Zahradníková - 7, Flaxová - 6, Stindlová, Hlaváčková, Měšťnová - 5,Všetečková, Tauchmanová - 4, Chmelíková, Láníková - 3, Kubínová - 2)

19:00 BA Sparta - ŠBK Sadská  69:71
          
     ( Krausová, Hrdinková - 17, Dubjaková - 11, Šalkovičová - 9, Michopilu - 6 , Chodorová - 5, Šebelová - 4   xxxxxxx   Paurová, Franková - 15, Reitzová- 13, Caňkářová - 11, Tomanová - 5, Jeníková - 4, Holá M., Holá A., Burešová, Gruntová - 2)

**Skupina A: ** výsledky po základní části
                                           skóre          body              
      1.  Sokol Nilfisk HK   258:125         6
      2.   BŠ Tygři Praha    173:163         5
      3.  Sokol Horní P.      162:203         4
      4.   KP Brno               125:227         3

**Skupina B:** výsledky po základní části

                                                 skóre          body   
      1.     ŠBK   Sadská         259:173           6
      2.    
BA Sparta Praha    245:167           5
      3.    
Jiskra Kyjov           163:229           4
      4.     BSK  Jičín               175:273           3

Sobota 27.4.

 9:00  Sokol Horní Počernice - BSK Continenta Jičín    86:56  (16:14, 36:32,64 :40 )
        
       ( Štaflová, Soudková - 16, Jandová - 15,  Oubrechtová M. - 10, Oubrechtová H., Králová - 7,  Hamzová - 4, Kopecká - 3, Krýzová G.,Krýzová A., Husáková A,Kadaníková - 2   xxxxx    Stindlová - 10, Tauchmanová - 9, Hanišová - 6, Všetečková, Chmelíková, Hlaváčková, Měšťanová, Kubíková, Cvrčková - 4, Zachovalová, Flaxová - 3, Zahradníková - 1)

11:00  Jiskra Kyjov - KP Brno 44:67
     
   (  Mezihoráková - 23, Jandorová, Nováková - 7, Hasilová - 4, Igazová - 2,Vincová - 1  xxxxx  Kuplová - 15, Medáková K. - 13, Ospalá - 11, Roubová - 9, Prokešová - 8, Haníková, Švarcová - 4, Hasdová - 2, Obadalová - 1)

14:00  Sokol Hradec Králové - BA Sparta  72:45
     (Sobotková - 14, Wohnerová - 9, Vlachová,Skoumalová - 8, Vodvárková - 7, Mahelová - 6,  Lindrová - 5, Brožová,Bártů - 4, Felgrová, Foffová - 2, Kusá - 1 xxxxxx     Hrdinková - 10, Dubjaková - 7, Šalkovičová - 6, Michopulu, Krausová, Šebelová - 4, Hlušičková, Chodorová - 3, Blaščáková, Motlová - 2)

16:00  ŠBK Sadská - Tygři Praha
       
      ( Paurová - 34, Holá - 20, Frankková - 15, Jeníková -8, Reitzová, Strnadová - 2 Tomanová - 1 xxxxxx Brzoňová - 18, Přibylová, Samouk - 9, Skoumalová - 8, Homolová - 7, Holá, Fránová, Matasová - 4, Laubertová, Březinová - 2, Málková - 1 )

Doprovodný program

Neděle 28.4.

 9:00  o 7.místo BSK JIčín  - Jiskra Kyjov 56:68


11:00 o 5.místo KP Brno - Sokol Horní Počernice 48:75 (: , 27:35, )


13:00 o 3.místo BA Sparta Praha - Tygři Praha    70 :69 po prodloužení  (21:16 33:33 57:47 64:64)


15:00 finále  Sokol Hradec Králové - ŠBK Parker Sadská  86:78 (25:18, 50:32, 68:48)



Slavnostní zakončení


Konečné pořadí:

1.Sokol Hradec Králové
2.ŠBK Parker Sadská
3.BA Sparta Praha
4.Tygři Praha
5. Sokol Horní Počernice
6. KP Brno
7. Jiskra Kyjov
8. BSK Jičín

Za skvělý výkon v celém turnaji byly nominovány dvě hráčky do All Star Týmu turnaje.
All Star Turnaje

Vlachová Natálie  - Sokol HK
Sobotková Adéla - Sokol HK
Přibylová Mariana - Tygři Praha
Franková Emma - ŠBK Sadská
Dubňaková Sandra - BA Sparta

MVP
Paurová Dominika



 
Utkání
Ženy | Úterý 16.04.2019
KP Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové
69:78 (19:21, 34:43, 51:58)
 
Ženy | Pátek 19.04.2019, 17:30
Sokol Nilfisk Hradec Králové - KP Brno
70:60 (26:8, 41:30, 56:40)
 
Aktuální články
Reprezentace U15 zlatá v Litvě

Tradiční turnajové klání čekalo na reprezentaci U15 v Litvě. Trenér Petr Kapitulčin se svým asistentem Petrem Tremlem mladším pozval do...

 
Na MS 3x3 Lvice nepostoupily ze skupiny

Uplynulý víkend  se v Amsterdmu konalo MS v basketbalu 3x3. Českou ženskou reprezentaci tvořila trojice hradeckých Lvic Týna...

 
Klára Vojtíková si zahraje na ME!

Dnes oznámil trenér Štefan Svitek konečnou dvanáctku hráček, která bude reprezentovat Českou republiku na nadcházejícím ME v Srbsku a...

 
MS v Amsterdamu 3x3
 
Hráčky našeho klubu v reprezentacích
 
Ročník 2006 absolvoval turnaj ve Francii
 
Sezóna 2018/19? Pro náš klub vynikající!
 
2006 dokončily svůj minižákovský zlatý hattrick
 
Kadetky končí bez medaile
 
Kadetky nestačily na Slovanku a zahrají si o bronz
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS