Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U17 a U14 na soustředění v Ústí nad Orlicí

14.08.2020 | Michaela Benčíková

S týmy kadetek a mladších žákyň jsem odjela na kondiční soustředění do Ústí nad Orlicí. Pro holky to bylo jejich první soustředění tohoto typu, proto jsem byla velmi zvědavá, jak tréninkové jednotky zvládnou. Všechny hráčky musím pochválit, zvládly to perfektně, měly výborný přístup a potěšilo mě, jak obě kategorie spolupracovaly a vzájemně se podporovaly. Celé soustředění provázela výborná atmosféra a ohromná soutěživost. Doufám, že tyto atributy si přeneseme do sezóny a vydrží nám po celý ročník. V článku naleznete kromě fotogalerie také hodnocení soustředění, které si hráčky připravily a dvě videa. V prvním videu hráčky hodnotí soustředění a na druhém je část velice podařené čtvrthodiny jógy v podání Kamči Kusé. 


Pohled hráček U17 na soustředění:

Vše to začalo v pondělí 10. 8., kdy jsme se vydaly na letní přípravu do Ústí nad Orlicí pod vedením hlavní trenérky Míši Benčíkové. Cílem přípravy bylo zdokonalit fyzičku a kondičku všech hráček a sjednotit celý tým pro nadcházející sezónu. Hned v pondělí jsme se vydaly na nedaleký fotbalový stadion FK Ústí n. Orlicí. Zprvu jsme nevěděly do čeho jdeme, ale trenérka nás ihned seznámila s náplní tréninků. V pondělí, středu a pátek nás čekaly vytrvalostní běhy. V úterý a čtvrtek jsme se zaměřily na krátké tratě a do toho nám ještě přijela asistentka trenérky Eva Horáková, která nám tréninky naplnila vydatným posilováním. Ve středu odpoledne jsme vyrazily do zdejšího aquaparku za účelem regenerace. Tyto dny nebyly zcela jen o makání a dřině, ale byly i obohacené různými hrami např. fotbal, softbal, volejbal, tenis, frisbee a ze všeho nejvíc naše milovaná vybíjená, ve které nás mladší žákyně v čele s Míšou Benčíkovou 3x porazily. Soustředění jsme si všechny velice užily. Nedošlo k žádnému velkému zranění, až tedy na pár bodnutí žihadlem a jedny natažené svaly, ale to se dalo očekávat. Poslední co stojí za zmínku je snad už jen to, že se oba týmy sjednotily v jeden celek a i vztahy mezi oběma týmy byly nad míru dobré.

Pohled hráček U14 na soustředění:

Soustředění jsme započaly 10. 8., hnedka první trénink na nás trenéři vybafli s 800 m na čas. V úterý a čtvrtek jsme měly tři tréninky. Toto soustředění jsme se nezaměřily na dovednostní činnosti s míčem, ale na fyzickou zdatnost. Náš trénink obsahoval posilování, běhání a skákání. Tréninky jsme zakončovaly zábavnou částí (softbal, fotbal, vybíjená, frisbee). Díky hráčce ze starší kategorie (Kamča Kusá) jsme si mohly vyzkoušet jógu. Jedno odpoledne jsme strávily na koupališti. Jinak soustředění jsme si moc užily.

 
Utkání
Ženy | Středa 11.03.2020, 17:30
KP Brno - Sokol Hradec Králové
65:88 (9:21, 28:44, 44:62)
 
Ženy | Středa 30.09.2020, 19:30
Levhartice Chomutov - Sokol Hradec Králové
 
Aktuální články
Nová sezóna Renomia ŽBL startuje už tento pátek

Už tento pátek 25. září se znovu vrátí do akce nejvyšší česká ženská basketbalová liga, která podruhé za sebou ponese název RENOMIA...

 
Končí nejvyšší pivotka Hradeckých lvic

Deset let po největším úspěchu českého ženského basketbalu ukončuje kariéru jedna z klíčových hráček stříbrného týmu...

 
Kadetky v Praze stoprocentní

O víkendu pro nás začala extraligová sezóna. V jejím začátku jsme postrádaly Natálii Vlachovou, kterou do utkání nepustilo zranění....

 
Juniorky ovládly turnaj v Trutnově
 
Dvě výhry U14 na Žabinách
 
Příprava malých lvic U12 a U13 v plném proudu
 
U15 se připravují na novou sezónu
 
Hradecké lvice vyrazily do Deštné v Orl. horách
 
Charitativní Final four
 
Miroslav Volejník slaví padesátiny
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS