Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Natálií Vlčkovou

16.05.2021 | Pamela Therese Effangová

Nový týden, nový rozhovor. Tentokrát s Natálií Vlčkovou. Co nám na sebe prozradila? Čtěte dále a dozvíte se J

1.       Poctivě sleduješ basketbalová skills videa, jaká bys nám doporučila?

Na instagramu nejvíce sleduji @djsackmann, @byanymeansbasketball a @micah_lancaster

2.       Čím si tě basketbal získal? Byly i jiné varianty?

Od 1. do 5. třídy sem hrála společně s basketem florbal. To by se asi dalo považovat za první variantu. Postupem času mě to ale přestalo bavit, řekla bych, že s míčem mi to šlo lépe než s hokejkou a právě to byl ten hlavní důvod, proč jsem s florbalem přestala. Basketbal mě dostal svojí technikou a rychlostí. Sem vděčná za to, že je to kolektivní sport a jakýkoliv úspěch se díky tomu násobí.

3.       Byl okamžik v tvé kariéře, kdy jsi chtěla skončit?

Určitě byl moment, bylo i víc momentů, ale nikdy to nedošlo do bodu, kdy bych se odhodlala odnést dresy a myslela úplný konec. Vždycky to podle mě bylo rozhodnutí v afektu, po tom co se mi nedařilo. Po chvíli to vyprchalo, zadařilo se a já chtěla hrát dál. Přece jenom je to sport, jednou se daří, jednou ne, to k tomu patří.

4.       Pamatuješ si ještě, jaký to byl potit dát první koš za ženy?

Svůj první koš si pamatuju. Zahrát si zápasy v ŽBL pro mě byla neskutečná událost, popravdě sem si nikdy nemyslela, že se mi to poštěstí, ale stalo se, a já byla za tu příležitost neskutečně vděčná.

5.       Jaké jsou podle tebe tvoje největší basketbalové přednosti?

Myslím, že rychlost, střelba ze střední vzdálenosti a ball handling.

6.       Příští rok tě čeká maturita, už víš na jakou VŠ se budeš hlásit a fanoušky dozajista zajímá, jaké jsou tvoje plány na druhou sezónu v ženách?

Vysokou školu nemám vybranou, ale vím, že bych chtěla ekonomicky zaměřenou. A moje plány na druhou sezónu v ženách? Konkrétně žádné nemám, záleží na tom, jak se vyvinou okolní situace.

 

7.       Nikdy jsem Tě neviděla oblečenou ve výraznější barvě. Jak vypadá Tvůj šatník? Co nejraději nosíš a naopak v čem se necítíš moc dobře?

V mém šatníku je hodně černé, bílé a modré barvy. Pár šatů, jednobarevná trička, košile, mikiny, svetry, roláky a hodně kalhot. Stejně ale, nemám každé ráno nic na sebe. Nejméně se cítím asi v křiklavých barvách. Co je moje nejoblíbenější? V době koronavirové tepláky.

Otázka pro Rózu – Co nejlepšího umíš uvařit?

 

8.       S jakou hradeckou lvicí si rozumíš nejvíc a proč?

Já si myslím, že si rozumím asi se všemi. Nejvíc pak asi s Domčou, Símou a Luckou, protože jsme spolu hrály už v mládežnických kategoriích.

9.       Jak hodnotíš letošní sezónu?

Letošní sezóna byla náročnější vzhledem ke koronavirové situaci, ale myslím, že s ní můžeme být všichni maximálně spokojeni.

10.   Proč máš na dresu číslo 5?

Číslo 5 sem měla svůj první rok v kategorii u17, protože číslo, které jsem od malička nosila, bylo obsazené. Pak už se mi nechtělo ho měnit zpátky, tak jsem si ho nechala.

 

Očima trenérky:

Do čtveřice další mladá hráčka. Natálka z mého pohledu udělala na tréninku největší posun. Nad má očekávání se velmi dobře herně zapojila do týmu žen, projevila velkou vůli se zlepšovat. Zlepšila hru směrem ke koši (už to není jen střelba z dlouhé vzdálenosti) a teď potřebuje nárůst výkonnosti potvrdit ve své věkové kategorii. Pracovat nutně potřebuje na větší průbojnosti a bojovnosti. 
Utkání
Ženy | Pátek 24.09.2021, 19:30
Levhartice Chomutov - Sokol Hradec Králové
66:69 (13:11 36:34 45:54)
 
Ženy | Sobota 02.10.2021, 16:00
Sokol Hradec Králové - BK Strakonice
 
Aktuální články
Kadetky zvládly těžký start do extraligy

Na start extraligy jsme dostaly dva týmy, které rozhodně mají v letošním rozšířeném ročníku extraligy U17 medailové ambice. Oba duely...

 
Podzimní průvan v šatnících

Chcete oživit svůj šatník a nezaplatit za to majlant? Máte ve skříni kousky, které už nenosíte a daly by se poslat dál výměnou za...

 
ŽBL: Tortura pro fanoušky v Chomutově

Fanoušci vděční za to, že mohou sledovat zápas přímo z haly, dorazili do Chomutova v úctyhodném počtu. Netušili, jaká muka na...

 
U19: Po prohře přišel cenný skalp USK
 
U15: Dvě výhry a 231 bodů
 
Těžko na cvičišti…
 
Časy se mění ... a lvice s nimi
 
Uplynulému víkendu kralovaly lvice
 
Lvice U15 zlaté v Kyjově
 
Pojď hrát basketbal!
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS