Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Alžbětou Levínskou

11.07.2021 | Pamela Therese Effangová

Tak a máme tu předposlední rozhovor s hráčkou, uteklo to rychle, že? No stejně tak rychle utíkají prázdniny, takže brzy se uvidíme zase v sezóně a na to se určitě všichni těšíme, tak ještě, drazí fanoušci, užívejte slunce a zpestřete si dny naším dalším rozhovorem J

1)      Letošní sezónu se Ti lepila smůla na paty a kvůli zraněním a nemoci jsi k mnoha zápasům nenastoupila. Co Ti všechno bylo a už je to dobré?

 

Ano, letošní sezóna pro mě byla docela dost smolná, rozsekla jsem si nohu o střepy a ještě si přeřízla šlachu, takže jsem byla šest týdnů úplně mimo. Měla jsem i sádru. Teď už s holkama trénuji, ale furt nemůžu do kontaktu, ale jsem ráda, že už aspoň můžu být s týmem.


2) Tvůj výskok je pověstný, jaké jsou podle Tebe Tvé další přednosti?

 

 Myslím si, že moje další přednost kromě výskoku hlavně asi dynamika a síla.


3) Co chystáš na prázdniny za program?

 

 Tak o prázdninách bych chtěla jet někam za teplem si odpočinout. Nejspíš pojedeme v Květnu do Egypta. Aspoň na osm dnů, tak se už moc těším. Další plány moc nemám, jelikož v téhle době se bohužel nedá nic moc plánovat.


4) Jsi jedna z pěti, které poprvé na krk pověsily medaili ze ŽBL, popiš prosím fanouškům své pocity!
J  

Hrozně si toho vážím, že mám možnost být v týmu, který je druhý nejlepší a učit se od zkušenějších hráček. Pocity jsou super, mám velkou radost a těším se na oslavu. J (pozn. Už byla a moc se povedla J)


5) Co preferuješ, basketbal 5 na 5 nebo 3x3?

Tyjo, to je hrozně těžká otázka, každý má něco do sebe a ačkoliv se to možná nemusí zdát, tak je to úplně něco jiného. Měla jsem období, kdy mě bavil víc basketbal 3x3 a pak zase naopak. Ale asi se musím přiznat, že mi je o něco bližší basketbal 3x3.


6) Přemýšlejí mladé hráčky jako Ty o tom, čemu se budou věnovat po kariéře?

 Už jsem nad tím párkrát přemýšlela, ale popravdě jsem k ničemu moc nedošla J J. Určitě bych se chtěla motat kolem sportu, protože mě to baví a celý život sportuji.
Uvidíme, co bude, ale díky bohu mám ještě čas na rozmyšlenou. 


7) Polož dotaz jiné lvici.

Chtěla bych se zeptat Káji, jestli by si chtěla zkusit zahrát i za zahraniční tým a popřípadě jaký ?


8) Se kterou lvicí si nejvíc rozumíš?

Těžko říct, v Hradci máme super kolektiv a se spoustou holek jsem se znala už předtím, než jsem do Hradce šla, protože jsme spolu byly v reprezentacích. Ale asi mi je nejblíže Kája Šotolová, jelikož s ní hraji už od mala, co jsem basketbal začala hrát za Pardubice, i naše rodiče jsou dobrý známý, byly jsme společně i na dovolených atak, takže za mě je mi nejblíže  Kája.


9) Jak hodnotíš letošní sezónu? Co říkáš na příležitost, kterou jsi dostala, týmového ducha lvic, jak třeba srovnáváš tuto zkušenost z hradeckých lvic s předchozím angažmá?

 Letošní sezónu hodnotím pro tým skvěle. Skončily jsme druhý, což je skvělý úspěch, Pro mě sice tato sezóna byla dost smolná, ale nedá se nic dělat. Jsem šťastná i tak a doufám, že to příští rok z mé strany bude už o dost lepší.
Poprvé jsem do ŽBL nastoupila minulý rok, takže moc srovnání ještě nemám, ale Hradec je špička v ŽBL, tak jsem nesmírně ráda, že jsem dostala příležitost hrát v takovém týmu.
Určitě jeden z největších rozdílů je celkový přístup a profesionalita.
A co se týče týmovosti, tak tým je skvělý a to je taky jedna z největších předností Hradce, protože tady je opravdu super kolektiv a i v nejtěžších chvílích se umíme podržet a podpořit a to je hrozně důležité aby byl tým úspěšný.

10) Otázka od fanoušků: Kde v Hradci se nejraději stravuješ?


Jeeej
J Já nevím, jak se to jmenuje, ale je to naproti Sokolovně a mají tam třeba Burgery a tak. Pozn. Myslí Náplavku J J J

 

Očima trenérky:

Bety se mi bude těžko hodnotit. Měla hodně smolnou sezónu, co se různých absencí na trénincích týče. Odtrénovala velmi málo na to, aby se plnohodnotně do týmu zapojila. Potřebovala se vrhnout maximálně do tréninku, aby její výkonnost stoupala, což se nestalo. Pak si myslím, že je takovým typem, který nám trochu schází a jednou by určitě byla platnou hráčkou týmu. Má skvělé fyzické předpoklady pro basketbal.

 

 
Utkání
Ženy | Pátek 24.09.2021, 19:30
Levhartice Chomutov - Sokol Hradec Králové
66:69 (13:11 36:34 45:54)
 
Ženy | Sobota 02.10.2021, 16:00
Sokol Hradec Králové - BK Strakonice
 
Aktuální články
Kadetky zvládly těžký start do extraligy

Na start extraligy jsme dostaly dva týmy, které rozhodně mají v letošním rozšířeném ročníku extraligy U17 medailové ambice. Oba duely...

 
Podzimní průvan v šatnících

Chcete oživit svůj šatník a nezaplatit za to majlant? Máte ve skříni kousky, které už nenosíte a daly by se poslat dál výměnou za...

 
ŽBL: Tortura pro fanoušky v Chomutově

Fanoušci vděční za to, že mohou sledovat zápas přímo z haly, dorazili do Chomutova v úctyhodném počtu. Netušili, jaká muka na...

 
U19: Po prohře přišel cenný skalp USK
 
U15: Dvě výhry a 231 bodů
 
Těžko na cvičišti…
 
Časy se mění ... a lvice s nimi
 
Uplynulému víkendu kralovaly lvice
 
Lvice U15 zlaté v Kyjově
 
Pojď hrát basketbal!
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS