Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nilfisk final four za dveřmi

21.02.2018 | Michal Luňák

První vrchol ženské tuzemské basketbalové sezóny 2017/18 již klepe velmi výrazně na dveře. Vždyť již v neděli budou dva celky závěrečného Nilfisk final four slavit postup do finále, ty dva méně úspěšné budou hledat motivaci a síly do boje o třetí místo. Kdo do jakého zápasu pondělního programu zamíří, bude známo v neděli večer.

Místo konání Nilfisk final four:
Sportovní centrum ČUS Nymburk. Hala, která je ideálním místem pro setkání čtyř nejlepších celků letošního poháru. Pro diváky velmi příjemné prostředí, s kvalitním výhledem na palubovku ze všech míst.

Kdo bude bojovat o pohárovou trofej:

Prvním známým účastníkem se stal Nymburk, jakožto pořadatel celé akce. Postupně jej doplnila trojice Sokol Nilfisk Hradec Králové, KP Brno a BK Žabiny.

Semifinálový program:
Nilfisk final four bude rozehrán v neděli, kdy se od 15:00 utkají v derby oba celky z Brna. Hledat v tomto utkání favorita, je podobné hledání jehly v kupce sena. Kdyby se hrálo například v říjnu, favoritem by byl jasně tým z Králova Pole, ale Žabiny mají v druhé polovině sezóny skvělou formu. Jistě bude zajímavé sledovat, kdo se bude radovat z výhry a postupu do semifinále.
V druhém semifinále od 18:00 se představí naše Lvice, které vyzvou pořadatelský celek Nymburka. Tady je určení favorita přece jen jednodušší, jsou to svěřenkyně trenéra Daniela Kurucze. Předurčuje je k tomu kvalita kádru, postavení v tabulce a také výhra ve vzájemném ligovém utkání. Ve kterém sice Lvice dlouhou dobu vedly, ale nakonec se radoval Nymburk. Také aktuální pohoda je na straně domácího celku, Lvice sice vyhrály na Techniku, ale dvě domácí prohry s celky z Brna, mají ještě v živé paměti. Co oba týmy spojuje jsou, nebo byly zdravotní problémy v reprezentační pauze, které komplikovaly ideální přípravu na závěrečný pohárový turnaj.

Pondělní program:
Program finálového dne bude časově stejný jako ten nedělní. Utkání o třetí místo vypukne od 15:00, finálová bitva pak od 18:00.

Kde a jak sledovat Nilfisk final four:

Tak samozřejmě nejlépe v hale Sportovního centra, ale to bohužel jistě nemůže každý. A tak pro ty, kteří nemohou do Nymburka osobně, všechna utkání bude přenášet TVCOM. Bude se jednat o komentované přenosy ze tří kamer, včetně poločasového studia.
Finálové utkání bude ze záznamu vysílat v pondělí od 22:25 program Čt Sport.

Vstupenky na utkání:

Ty si můžou fanoušci zakoupit v síti Ticketportal. Cena vstupenek je vskutku vstřícných 50 Kč a vstupenka platí vždy na oba duely hrané ten den.

Další informace o Nilfisk final four naleznete na webové adrese www.basketbalovypohar.cz


 
Utkání
Ženy | Úterý 16.04.2019
KP Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové
69:78 (19:21, 34:43, 51:58)
 
Ženy | Pátek 19.04.2019, 17:30
Sokol Nilfisk Hradec Králové - KP Brno
70:60 (26:8, 41:30, 56:40)
 
Aktuální články
Ročník 2006 absolvoval turnaj ve Francii

Na úplný závěr bastebalové sezóny 2018/19 si Lvice ročníku 2006 vyjely do Francie, kde se zúčastnily kvalitně obsazeného turnaje. V...

 
Sezóna 2018/19? Pro náš klub vynikající!

Před pár dny skončila basketbalová sezóna 2018/19, a když si uděláme rekapitulaci všech našich týmů, je to bilance úžasná. Samostatnou...

 
2006 dokončily svůj minižákovský zlatý hattrick

Třetí start na minižákovském NF své kategorie a třetí zlatá medaile pro ročník 2006, ke kterým pomohla také výrazně čtveřice...

 
Kadetky končí bez medaile
 
Kadetky nestačily na Slovanku a zahrají si o bronz
 
Pátá zlatá medaile pro ročník 2004
 
Zlato pro Lvice U12 z Ostravy
 
Kadetky udolaly Trutnov a zahrají si MČR
 
U11 se vrací z Varů s bronzem
 
Sérii kadetek rozhodne pátý duel
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS