Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nilfisk final four za dveřmi

21.02.2018 | Michal Luňák

První vrchol ženské tuzemské basketbalové sezóny 2017/18 již klepe velmi výrazně na dveře. Vždyť již v neděli budou dva celky závěrečného Nilfisk final four slavit postup do finále, ty dva méně úspěšné budou hledat motivaci a síly do boje o třetí místo. Kdo do jakého zápasu pondělního programu zamíří, bude známo v neděli večer.

Místo konání Nilfisk final four:
Sportovní centrum ČUS Nymburk. Hala, která je ideálním místem pro setkání čtyř nejlepších celků letošního poháru. Pro diváky velmi příjemné prostředí, s kvalitním výhledem na palubovku ze všech míst.

Kdo bude bojovat o pohárovou trofej:

Prvním známým účastníkem se stal Nymburk, jakožto pořadatel celé akce. Postupně jej doplnila trojice Sokol Nilfisk Hradec Králové, KP Brno a BK Žabiny.

Semifinálový program:
Nilfisk final four bude rozehrán v neděli, kdy se od 15:00 utkají v derby oba celky z Brna. Hledat v tomto utkání favorita, je podobné hledání jehly v kupce sena. Kdyby se hrálo například v říjnu, favoritem by byl jasně tým z Králova Pole, ale Žabiny mají v druhé polovině sezóny skvělou formu. Jistě bude zajímavé sledovat, kdo se bude radovat z výhry a postupu do semifinále.
V druhém semifinále od 18:00 se představí naše Lvice, které vyzvou pořadatelský celek Nymburka. Tady je určení favorita přece jen jednodušší, jsou to svěřenkyně trenéra Daniela Kurucze. Předurčuje je k tomu kvalita kádru, postavení v tabulce a také výhra ve vzájemném ligovém utkání. Ve kterém sice Lvice dlouhou dobu vedly, ale nakonec se radoval Nymburk. Také aktuální pohoda je na straně domácího celku, Lvice sice vyhrály na Techniku, ale dvě domácí prohry s celky z Brna, mají ještě v živé paměti. Co oba týmy spojuje jsou, nebo byly zdravotní problémy v reprezentační pauze, které komplikovaly ideální přípravu na závěrečný pohárový turnaj.

Pondělní program:
Program finálového dne bude časově stejný jako ten nedělní. Utkání o třetí místo vypukne od 15:00, finálová bitva pak od 18:00.

Kde a jak sledovat Nilfisk final four:

Tak samozřejmě nejlépe v hale Sportovního centra, ale to bohužel jistě nemůže každý. A tak pro ty, kteří nemohou do Nymburka osobně, všechna utkání bude přenášet TVCOM. Bude se jednat o komentované přenosy ze tří kamer, včetně poločasového studia.
Finálové utkání bude ze záznamu vysílat v pondělí od 22:25 program Čt Sport.

Vstupenky na utkání:

Ty si můžou fanoušci zakoupit v síti Ticketportal. Cena vstupenek je vskutku vstřícných 50 Kč a vstupenka platí vždy na oba duely hrané ten den.

Další informace o Nilfisk final four naleznete na webové adrese www.basketbalovypohar.cz


 
Utkání
Ženy | Úterý 24.04.2018, 17:30
Sokol NILFISK Hradec Králové - DSK Basketball Nymburk
61:79 (11:20, 28:44, 44:58)
 
Ženy | Čtvrtek 26.04.2018, 18:30
DSK Basketball Nymburk - Sokol NILFISK Hradec Králové
96:81 (17:22, 45:39, 73:59)
 
Aktuální články
6. ročník Pivního rozjímání

První sobotu měsíce června se sejdou všichni milovníci piva u Aldisu. Tam se totiž uskuteční již šestý ročník hradeckého Pivního...

 
Dvě Lvice na repre sraz

V pondělí 14.5. začne přípravný kemp reprezentace žen České republiky, kam byla pozvána také dvojice našich Lvic a to Katka Bartoňová s...

 
Naše Lvice U15 opět zlaté

Uplynulý víkend patřil na Sokole MČR kategorie U15. Do Hradce se sjelo osm nejlepších týmů letošní sezóny, v neděli před šestnáctou...

 
MČR starších minižákyň v Ostravě
 
MČR U15 v Hradci Králové
 
U11 berou v oblasti zlato!
 
U14 zlaté na MČR ve Strakonicích
 
U12 vezou zlato z Klatov
 
Lvice letos bez medaile
 
Ani doma jsme s Nymburkem neuspěli
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS