Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nilfisk final four za dveřmi

21.02.2018 | Michal Luňák

První vrchol ženské tuzemské basketbalové sezóny 2017/18 již klepe velmi výrazně na dveře. Vždyť již v neděli budou dva celky závěrečného Nilfisk final four slavit postup do finále, ty dva méně úspěšné budou hledat motivaci a síly do boje o třetí místo. Kdo do jakého zápasu pondělního programu zamíří, bude známo v neděli večer.

Místo konání Nilfisk final four:
Sportovní centrum ČUS Nymburk. Hala, která je ideálním místem pro setkání čtyř nejlepších celků letošního poháru. Pro diváky velmi příjemné prostředí, s kvalitním výhledem na palubovku ze všech míst.

Kdo bude bojovat o pohárovou trofej:

Prvním známým účastníkem se stal Nymburk, jakožto pořadatel celé akce. Postupně jej doplnila trojice Sokol Nilfisk Hradec Králové, KP Brno a BK Žabiny.

Semifinálový program:
Nilfisk final four bude rozehrán v neděli, kdy se od 15:00 utkají v derby oba celky z Brna. Hledat v tomto utkání favorita, je podobné hledání jehly v kupce sena. Kdyby se hrálo například v říjnu, favoritem by byl jasně tým z Králova Pole, ale Žabiny mají v druhé polovině sezóny skvělou formu. Jistě bude zajímavé sledovat, kdo se bude radovat z výhry a postupu do semifinále.
V druhém semifinále od 18:00 se představí naše Lvice, které vyzvou pořadatelský celek Nymburka. Tady je určení favorita přece jen jednodušší, jsou to svěřenkyně trenéra Daniela Kurucze. Předurčuje je k tomu kvalita kádru, postavení v tabulce a také výhra ve vzájemném ligovém utkání. Ve kterém sice Lvice dlouhou dobu vedly, ale nakonec se radoval Nymburk. Také aktuální pohoda je na straně domácího celku, Lvice sice vyhrály na Techniku, ale dvě domácí prohry s celky z Brna, mají ještě v živé paměti. Co oba týmy spojuje jsou, nebo byly zdravotní problémy v reprezentační pauze, které komplikovaly ideální přípravu na závěrečný pohárový turnaj.

Pondělní program:
Program finálového dne bude časově stejný jako ten nedělní. Utkání o třetí místo vypukne od 15:00, finálová bitva pak od 18:00.

Kde a jak sledovat Nilfisk final four:

Tak samozřejmě nejlépe v hale Sportovního centra, ale to bohužel jistě nemůže každý. A tak pro ty, kteří nemohou do Nymburka osobně, všechna utkání bude přenášet TVCOM. Bude se jednat o komentované přenosy ze tří kamer, včetně poločasového studia.
Finálové utkání bude ze záznamu vysílat v pondělí od 22:25 program Čt Sport.

Vstupenky na utkání:

Ty si můžou fanoušci zakoupit v síti Ticketportal. Cena vstupenek je vskutku vstřícných 50 Kč a vstupenka platí vždy na oba duely hrané ten den.

Další informace o Nilfisk final four naleznete na webové adrese www.basketbalovypohar.cz


 
Utkání
Ženy | Sobota 03.11.2018, 20:00
8. kolo
Ostrava - Hradecké lvice
 
Ženy | Středa 28.11.2018, 18:30
Sokol Nilfisk Hradec Králové - Piešťanské Čajky
 
Aktuální články
Kadetky nestačily na Žabiny

V neděli pokračovala extraliga kadetek duelem Lvic proti Žabinám. Ty přijely do Hradce po překvapivé porážce v Trutnově, kde jim citelně...

 
Kadetky doma udolaly KP Brno

V sobotním duelu extraligy kadetek zavítal do Hradce celek KP Brno, který měl také povedenější vstup do duelu než naše Lvice, ale těm se...

 
Dvě brněnské prohry juniorek

Před čtrnácti dny prrohrály naše juniorky dva zápasy v Praze a o uplynulém víkendu tuto bilanci zopakovaly také v Brně. Obě prohry mají...

 
Kadetky si doma poradily i se Spartou
 
Lvice zvítězily v Ostravě
 
Kadetky v tuhém boji zdolaly HB Basket
 
Marná stíhací jízda Lvic v Německu
 
Startuje Středoevropská liga
 
Juniorky prohrály také na USK
 
Trenérka Ptáčková a Petra Kulichová v hodnocení duelu s KP
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS