Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nilfisk final four za dveřmi

21.02.2018 | Michal Luňák

První vrchol ženské tuzemské basketbalové sezóny 2017/18 již klepe velmi výrazně na dveře. Vždyť již v neděli budou dva celky závěrečného Nilfisk final four slavit postup do finále, ty dva méně úspěšné budou hledat motivaci a síly do boje o třetí místo. Kdo do jakého zápasu pondělního programu zamíří, bude známo v neděli večer.

Místo konání Nilfisk final four:
Sportovní centrum ČUS Nymburk. Hala, která je ideálním místem pro setkání čtyř nejlepších celků letošního poháru. Pro diváky velmi příjemné prostředí, s kvalitním výhledem na palubovku ze všech míst.

Kdo bude bojovat o pohárovou trofej:

Prvním známým účastníkem se stal Nymburk, jakožto pořadatel celé akce. Postupně jej doplnila trojice Sokol Nilfisk Hradec Králové, KP Brno a BK Žabiny.

Semifinálový program:
Nilfisk final four bude rozehrán v neděli, kdy se od 15:00 utkají v derby oba celky z Brna. Hledat v tomto utkání favorita, je podobné hledání jehly v kupce sena. Kdyby se hrálo například v říjnu, favoritem by byl jasně tým z Králova Pole, ale Žabiny mají v druhé polovině sezóny skvělou formu. Jistě bude zajímavé sledovat, kdo se bude radovat z výhry a postupu do semifinále.
V druhém semifinále od 18:00 se představí naše Lvice, které vyzvou pořadatelský celek Nymburka. Tady je určení favorita přece jen jednodušší, jsou to svěřenkyně trenéra Daniela Kurucze. Předurčuje je k tomu kvalita kádru, postavení v tabulce a také výhra ve vzájemném ligovém utkání. Ve kterém sice Lvice dlouhou dobu vedly, ale nakonec se radoval Nymburk. Také aktuální pohoda je na straně domácího celku, Lvice sice vyhrály na Techniku, ale dvě domácí prohry s celky z Brna, mají ještě v živé paměti. Co oba týmy spojuje jsou, nebo byly zdravotní problémy v reprezentační pauze, které komplikovaly ideální přípravu na závěrečný pohárový turnaj.

Pondělní program:
Program finálového dne bude časově stejný jako ten nedělní. Utkání o třetí místo vypukne od 15:00, finálová bitva pak od 18:00.

Kde a jak sledovat Nilfisk final four:

Tak samozřejmě nejlépe v hale Sportovního centra, ale to bohužel jistě nemůže každý. A tak pro ty, kteří nemohou do Nymburka osobně, všechna utkání bude přenášet TVCOM. Bude se jednat o komentované přenosy ze tří kamer, včetně poločasového studia.
Finálové utkání bude ze záznamu vysílat v pondělí od 22:25 program Čt Sport.

Vstupenky na utkání:

Ty si můžou fanoušci zakoupit v síti Ticketportal. Cena vstupenek je vskutku vstřícných 50 Kč a vstupenka platí vždy na oba duely hrané ten den.

Další informace o Nilfisk final four naleznete na webové adrese www.basketbalovypohar.cz


 
Utkání
Ženy | Středa 21.03.2018, 18:00
Sokol NILFISK Hradec Králové - BLK Slavia Praha
81:62 (18:20, 33:34. 59:48)
 
Ženy | Neděle 25.03.2018, 17:00
BLK Slavia Praha - Sokol NILFISK Hradec Králové
 
Aktuální články
Kadetky startují play off sérii o MČR

Již zítra vypukne na Sokole série play off extraligy kadetek, ve které naše Lvice změří síly s Trutnovem o start na závěrečném MČR....

 
Pan Jiří Jirsa slaví sedmdesáté narozeniny!

V těchto dnech slaví své sedmdesáté narozeniny jedna z významných osobností hradeckého basketbalu, pan Jiří Jirsa. V tomto videu...

 
Vstup do play off na jedničku

V hale Hradecký Lvic byl dnes večer odehrán první zápas letošního play off a lepší vstup než přesvědčivé vítězství si...

 
U11 jedou na MČR
 
Skvěle!!! Juniorky vezou výhru z Brna
 
Druhý turnaj U11 o umístění
 
Slavie soupeřem pro čtvrtfinále ŽBL
 
První bod pro juniorky Žabin
 
U15: Neuvěřitelná otočka Lvic
 
Stovka na závěr základní části
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS