56:86

12:19, 26:47, 41:65,

Sokol Hradec Králové — KP Brno

Reportáž

Lvicím to dneska nesedlo a hlavně nepadlo. Celková úspěšnost střelby činí pouze 30% oproti 50% úspěšnosti KP Brno, které dnes měly šťastný den.

I když Lvice vstřelily první koš utkání z ruky Vojtíkové, pak už Lvice prohrávaly a skóre první čtvrtiny bylo +7 pro KP (12:19). Ve druhé čtvrtině se Lvice dokázaly vrátit na ztrátu pouze 4 bodů po úspěšné trojce Zeithammerové, ale poté otěže převzaly opět hráčky KP Brno a na poločasovou přestávku odcházely téměř s 20 bodovým rozdílem (26:47). Ve třetí čtvrtině si KP udrželo vysoké vedení a nedalo Lvicím šanci se vrátit do zápasu. KP v průběhu utkání vedlo až o 30 bodů, což se Lvice snažily zredukovat, ale na dnešní rozjeté KP to bohužel nestačilo.

Lvice dnes odchází s porážkou 56:86. KP Brno je tak jednu výhru od bronzových medailí. Zápas se uskuteční v neděli v 10:30 ve SH Vodova v Brně.

Lvice nic nevzdávají a v Brně budou bojovat o návrat série na domácí palubovku.

Nejlepší střelkyně Lvic: K. Čuperková (#11) 15 bodů, P. Effangová (#32) 10 bodů, K. Zeithammerová (#1) 9 bodů, K. Vojtíková (#14) 8 bodů