Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy "A"

Lvice v infarktovém utkání porazily KP Brno

20.01.2022 | redakce redakce

Krásný zápas mezi dvěma elitními týmy RENOMIA ŽBL viděli ve středu fanoušci v brněnské hale Vodova. V dohrávce 14. kola domácí KP dlouho živilo naději na vítězství, nakonec ale v dramatickém závěru podlehlo Hradci Králové 77:81.


Oslabený domácí tým do zápasu výborně vstoupi a brzy vedl o sedm bodů. Náskok pak udržoval a nebýt trojkové smrště Hradce v závěru poločasu, včetně trojky hostující Dautović téměř z poloviny hřiště, mohly Brňanky vést i o přestávce. Ve třetí čtvrtině přišel nápor hostujícího týmu, který získal dvojciferný náskok a čtrnáct minut před koncem to vypadalo při osmnáctibodovém rozdílu na klidný závěr. Brno ale duel ani zdaleka nezabalilo a mladé duo Dudáčková - Malíková zavelelo k náporu. Ten dospěl až ke snížení na pouze dvoubodový rozdíl v poslední minutě, Brno pak mělo i šanci na srovnání nebo zvrat, přišla le ztráta a Hradec si závěr pohlídal.
KP, které srazilo zejména třináct zahozených trestných hodů, vedla s 21 body Petra Malíková, Dudáčková dala bodů 19. Vítězky táhla pětadvacetibodová Effangová, na šestnáct bodů se dostala Šotolová.


zdroj: ČBF


Celý článek

 
 

Rozlosováno čtvrtfinále Českého poháru

07.01.2022 | redakce redakce

V pátek 7.1.2022 byly rozlosovány čtvrtfinálové dvojice RENOMIA Českého poháru žen. Jejich vítězové se na konci února utkají společně s KP Brno ve Final4. Ještě před velkým brněnským finále Českého poháru se vítězové čtvrtfinálových bojů potkají na finále Česko - slovenského poháru, které proběhne 4. - 6.2. v Piešťanech.

Zopakují Hradecké lvice svůj triumf, kdy v sezóně 2018/2019 braly zlato? Držíme pěsti!
Celý článek

 
 

Poslední zápas v roce se lvicím vydařil

19.12.2021 | redakce redakce

Z Benešova vezou Hradecké lvice další výhru v řadě a ta jim zaručila, že do nového roku vstoupí na třetí příčce tabulky Renomia ŽBL. Stovka sice těsně nepadla, ale jak řekla trenérka Romana Ptáčková - Hradec předvedl kvalitní výkon s dobrou defenzívní částí. A to je příslibem pro těžká lednová utkání, které na lvice čekají.
Celý článek

 
 

Zápas jako na houpačce vítězně pro lvice

15.12.2021 | redakce redakce

Letos poprvé se v dohrávce pátého kola Renomia ŽBL střetly celky Hradce Králové a KP Brno. Elitní celky ligové soutěže posledních let tímto duelem bojovaly o třetí příčku v průběžné tabulce. Zápas plný emocí, zvratů a pohledných akcí na obou stranách pro sebe nakonec utrhly díky skvělé koncovce Hradecké lvice. 


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Ženy | Středa 19.01.2022, 18:00
KP Brno - Sokol Hradec Králové
77:81 (20:21 37:44 57:65)
 
Ženy | Sobota 22.01.2022, 16:00
15. kolo
VS.
Hradecké lvice - USK Praha
 
Aktuální články
Lvice v infarktovém utkání porazily KP Brno

Krásný zápas mezi dvěma elitními týmy RENOMIA ŽBL viděli ve středu fanoušci v brněnské hale Vodova. V dohrávce 14. kola domácí KP...

 
Juniorky berou dvanácté vítězství v řadě

Sobotní utkání se na žádost USK neodehrálo. Ani nám se však před Víkendem nevyhnul velký počet absencí. Chyběly tři nemocné hráčky,...

 
Rozlosováno čtvrtfinále Českého poháru

V pátek 7.1.2022 byly rozlosovány čtvrtfinálové dvojice RENOMIA Českého poháru žen. Jejich vítězové se na konci února utkají společně...

 
Reprezentace U15 třetí ve Francii
 
U19: Rok 2021 uzavírají juniorky v čele tabulky
 
Poslední zápas v roce se lvicím vydařil
 
Zápas jako na houpačce vítězně pro lvice
 
Z jihu vezou lvice hladkou výhru
 
Hráčky ročníku 07 bojovaly o reprezentační dres
 
U19: Dobře zvládnutý krok do čela tabulky
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS