Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Podzimní průvan v šatnících

25.09.2021 | Pamela Therese Effangová

Chcete oživit svůj šatník a nezaplatit za to majlant? Máte ve skříni kousky, které už nenosíte a daly by se poslat dál výměnou za jiné? A do třetice, chcete spojit příjemné s užitečným a vysloužit si vstup na východočeské derby zdarma? Pokud jste odpověděli ano alespoň na jednu otázku, pak je pro vás bazar a swap na Sokole tím pravým ořechovým.

KDY: 1.10.2021 od 10 do 19 hodin

KDE: SOKOL ELIŠČINO NÁBŘEŽÍ 777, HRADEC KRÁLOVÉ 500 03

Hradecké lvice se snaží o udržitelný způsob života. Jednou z cest vedoucích k šetrnosti je minimalizovat množství odpadu. Myšlenka „REUSE“, tedy znovuvyužití věcí jde s výše vytyčeným cílem ruku v ruce. Takto vzniklo podhoubí pro vznik nápadu uspořádat bazar a swap v domově lvic - prostorách Sokola Hradec Králové. Pomyslnou jiskrou, která nás uvrhla od myšlenek k realizaci projektu, byla japonská specialistka na úklid Marie Kondo. Ta totiž velí: „Pryč se vším, co už vám nedělá radost.“ Jarní, letní, podzimní, zimní, tedy šaty, košile, trička, kalhoty, bundy, halenky, svetry, sportovní oblečení, dámské, pánské i dětské, bude toho opravdu hodně. Vyhodit to? Vždyť některé věci mají stále ještě cedulku! To by byl hřích, tak neváhejte a dorazte si udělat  radost, bude to za hubičku.

Těšit se můžete i na drobné občerstvení buď v místním hladovém oknu hned u vrátnice, nebo ve VIP místnosti nabídne výborný čaj a kávu naše Simona Růžková. Navíc pozor - kdo utratí na našem bazaru byť jen korunu, ten získá slevu 50% na lístek na derby Hradec x Trutnov (7.10.2021) a pakliže utratíte 200 Kč a více, vstup na derby budete mít zcela zdarma!!!

Součástí bazaru bude také swapovací místnost. Ta není prodejní, ale mění se v ní věci za věci. Když do ní nepřijdete s prázdnou, za vstup zaplatíte pouze 20 Kč, pokud nedonesete žádné oblečení na výměnu, vybereme od vás 50 Kč, ale odnést si můžete cokoliv v jakémkoliv množství. 

V případě, že máte zájem prodávat na našem bazaru, kontaktujte organizátory na tlf. 773 450 172.

 
Utkání
Ženy | Neděle 17.10.2021, 14:30
BK Lokomotiva Trutnov - Sokol Hradec Králové
40:87 (7:26 25:44 29:66)
 
Ženy | Sobota 30.10.2021, 17:00
6. kolo
VS.
USK Praha - Hradecké lvice
 
Aktuální články
KARA sama sebe kárá

Zatímco lvice byly svým vedením pochváleny, trutnovský trenér nešetřil slovy kritiky k výkonu svých svěřenkyň. Není divu, lvice...

 
U19: Dvě výhry, ale příliš mnoho zranění

Víkendové zápasy juniorské extraligy sice přinesly dvě výhry - nad Ostravou i Havířovem, ale bohužel přinesly také dvě nepříjemná...

 
ŽBL: Lvice i podruhé přehrály Trutnov, blýskla se Šotolová

I druhý letošní zápas mezi Trutnovem a Hradcem Králové skončil lépe pro favorizované lvice. Tentokráte hostující celek zvítězil na...

 
U15: Další domácí výhry
 
Z deníku Bety Levínské
 
Kadetky v Praze úspěšné pouze jednou
 
Lvice v přímém přenosu kralovaly
 
Východočeské derby před kamerami České televize
 
Lvice bez prohry, Strakonice bez výhry
 
U19: Dvojička s Trutnovem v pohodovém duchu
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS