Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hradecké lvice sportovním týmem desetiletí

29.09.2021 | Petra Viková

Na konci září proběhlo v Aldisu slavnostní vyhodnocení ankety Nejúspěšnější sportovec desetiletí 2010 - 2019 pro Královéhradecký kraj, které pořádá již tradičně Česká unie sportu ve spolupráci s dalšími subjekty.

Mezi vynikajícími sportovci všech věkových kategorií z Královéhradeckého kraje se neztratily ani Hradecké lvice! Hradecký ženský basketbal měl v ohni dvě želízka - extraligové družstvo žen a družstvo mladších žákyň. A obě nominace dokázaly Hradecké lvice proměnit. 

V kategorii družstev se Hradecké lvice staly nejúspěšnějším týmem v uplynulém desetiletí a odnesly si nejvyšší ocenění. V kategorii mládeže obsadil skvělé druhé místo tým mladších žákyň Hradeckých lvic. 

Jen o den později byly Hradecké lvice, resp. oddíl basketbalu Sokola Hradec Králové, vyhlášeny vítězkami ankety Sokol roku 2020 v kategorii kolektivních sportů dospělých.

Oceněným, ale i těm, kteří se na úspěších týmu Hradeckých lvic v průběhu let podíleli, patří velká gratulace a dík za skvělé výkony a sportovní zážitky. Do dalších let přejeme hlavně nastupující generaci, aby na skvělé úspěchy hradeckého klubu navázala a pokračovala v nich.


 
Utkání
Ženy | Sobota 09.04.2022, 15:30
KP Brno - Sokol Hradec Králové
71:80 pp (18:21 33:38 59:50 69:69)
 
Ženy | Úterý 12.04.2022, 18:00
Sokol Hradec Králové - KP Brno
70:67 (20:10 41:29 59:48)
 
Aktuální články
Další vylepšení soutěže, slibuje si vedení ŽBL od nového titulárního partnera

Už příští pátek se rozjede prvními duely 30. ročník nejvyšší ženské basketbalové soutěže, který znovu přináší spoustu novinek....

 
Kadetky stříbrné v Trutnově

Kadetky se tento víkend zúčastnily tradičního turnaje v Trutnově, který jim posloužil jako herní příprava před startem extraligy....

 
Nábor ročníků 2012-2016

Kdo jsme? Jeden z nejúspěšnějších sportovních klubů v Hradci Králové. A letošní republikové šampionáty jen potvrdily letitou...

 
Soustředění kategorií SCM
 
Východočeské basketbalistky vezou bronz z ODM 2022
 
Ohlédnutí za sezónou Hradeckých lvic
 
Lvice U13 stříbrné
 
Příměstský basketbalový kemp
 
Romana Ptáčková trenérkou reprezentace
 
Kadetky po letech opět mistryněmi ČR
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS