Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kadetky stříbrné v Trutnově

12.09.2022 | Jiří Jirsa

Kadetky se tento víkend zúčastnily tradičního turnaje v Trutnově, který jim posloužil jako herní příprava před startem extraligy. Finálová prohra s Basketem Ostrava nemohla zabránit pozitivnímu dojmu z turnajového klání, kde se Lvice zejména v útoku prezentovaly rychlou a nápaditou hrou. Okénka v obraně byla a je to námět pro trenérky do dalších tréninků. Hodnocení turnaje připravila asistentka Kateřina Zavázalová.

První zápas jsme odehrály již ve čtvrtek s domácím Trutnovem. Od začátku bylo vedení plně v našich rukách a holky postupně navyšovaly vedení až na finální skóre 78:49.

Sobotní zápas v ranních hodinách proti Tygrům z Prahy byl skvělým budíčkem a soupeře jsme jasně přehrály 85:63. Hned o další hodinu a půl později nás čekala Sparta Praha, kdy holky skvělým týmovým výkonem předvedly krásné spolupráce a Spartu převálcovaly 95:39.

Nedělní finálová účast připravila holkám velice kvalitní utkání proti Basketu Ostrava. Od začátku měl náš soupeř zápas po kontrolou a my musely dotahovat manko téměř 20 bodů. Ačkoliv jsme nakonec prohrály rozdílem 10ti bodů, je nutné holky pochválit za bojovnost až do posledního písknutí rozhodčího. Tento zápas byl velikým přínosem pro naši další práci. 


Na turnaji si zahrály všechny hráčky z lavičky. Julie Bezdíčková byla v All-star turnaje a nejlepší hráčkou týmu byla Míša Zárubová.


Děkujeme za účast na turnaji a už se těšíme na první extraligové zápasy.


 
Utkání
Ženy | Sobota 09.04.2022, 15:30
KP Brno - Sokol Hradec Králové
71:80 pp (18:21 33:38 59:50 69:69)
 
Ženy | Úterý 12.04.2022, 18:00
Sokol Hradec Králové - KP Brno
70:67 (20:10 41:29 59:48)
 
Aktuální články
Další vylepšení soutěže, slibuje si vedení ŽBL od nového titulárního partnera

Už příští pátek se rozjede prvními duely 30. ročník nejvyšší ženské basketbalové soutěže, který znovu přináší spoustu novinek....

 
Nábor ročníků 2012-2016

Kdo jsme? Jeden z nejúspěšnějších sportovních klubů v Hradci Králové. A letošní republikové šampionáty jen potvrdily letitou...

 
Soustředění kategorií SCM

Mladé Lvice U17 a U19 absolvovaly soustředění mimo Hradec Králové a to přesně ve městě našeho oblíbeného rivala, v Trutnově. V malém...

 
Východočeské basketbalistky vezou bronz z ODM 2022
 
Ohlédnutí za sezónou Hradeckých lvic
 
Lvice U13 stříbrné
 
Příměstský basketbalový kemp
 
Romana Ptáčková trenérkou reprezentace
 
Kadetky po letech opět mistryněmi ČR
 
U15 získaly bronzové medaile
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS