Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Debakl Lvic v domácím prostředí

19.04.2016 | Lukáš Vacek

První zápas utkání o 3. místo začal v úterý 19. dubna 2016 v 18,30 hodin v hale na Eliščině nábřeží. Domácí Lvice přišlo opět podpořit početné publikum, zahanbit se však nedali ani fanoušci hostujícího celku z Trutnova.

Utkání nezačalo pro domácí hráčky příliš šťastně. Snad přílišná motivace nebo nervozita se podepsaly na nepřesné střelbě snad všech domácích hráček na hřišti. První koš se podařilo „strojařkám“ vsítit až po téměř 3 minutách hry. Tato nepřesnost a střelecká smůla provázely domácí po celý zápas. První čtvrtina skončila devítibodovým rozdílem ve prospěch hostujícího Trutnova 8 – 17. Maličká naděje zasvítila ke konci 2. čtvrtiny, kdy domácí hráčky stáhly náskok trutnovských hráček na rozdíl 3 bodů, ale víc se jim nepodařilo. Soupeřky opět přesnou střelbou a důsledným bráněním domácích hráček svůj náskok navýšily a poločas byl 21 – 31. To se prolínalo i celým zbytkem zápasu, kdy hostující Trutnov stále navyšoval skóre, když třetí čtvrtina skončila 25 – 48. Průběh čtvrté čtvrtiny byl jen vyvrcholením marné snahy domácích dotáhnout se na hostující hráčky, které Lvicím nedaly nejmenší šanci. Celé utkání bohužel skončilo debaklem domácích, kdy na ukazateli skóre svítil po ukončení zápasu stav 36 – 72.

Zápas je ale odehrán, další se hraje v pátek 22. dubna 2016 od 18,00 hodin v Trutnově. Toto utkání musí „strojařky“ vyhrát, aby dostaly další šanci porvat se o konečné třetí místo. Proto pojeďte podpořit hradecké Lvice do Trutnova jako šestý hráč na hřišti.

o 3. místo | Úterý 19.04.2016, 18:30 | hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

Sokol Hradec Králové - BK Lokomotiva Trutnov

36:72

8:17 21:31 25:48

Body Lvice: Bura Josipa 6, Hartigová Michala 6, Křížová Kateřina 5, Matušková Michaela 5, Effangová Pamela-Therese 4, Zavázalová Kateřina 4, Rosenbaumová Klára 3, Kuthanová Tereza 2, Hrušková Anna 1, Andělová Gabriela 0, Kaňuková Michaela 0, Stará Michaela 0

Body Kara Trutnov: Milošev Milica 15, Ovsíková Andrea 14, Pazderová Lenka 11, Cady Emily Ann 10, Fall Aminata 8, Uhrová Michaela 8, Vondráčková Michaela 3, Russell Jamie 2, Herinková Kristýna 1, Vašáková Dominika 0