Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Páté vítězství "strojařek" v řadě

10.10.2015 | Lukáš Vacek

V šestém kole ženské basketbalové ligy BONVER ŽBL hostily hradecké hráčky na domácí palubovce v hale na Eliščině nábřeží soupeřky celku VŠ Praha. Utkání od začátku bodově vedly „strojařky“, dá se říci, že první čtvrtina se odehrála v jejich režii. Potvrzuje to i výsledek po této části hry, který byl ve prospěch Lvic 13 : 7. I začátek druhé čtvrtiny pokračoval ve stejném duchu, kdy domácí hráčky utekly hostujícím až na rozdíl 17 bodů. Ke konci se ale hráčky VŠ Praha úspěšnou střelbou dotáhly na rozdíl pouhých 9 bodů, na tabuli ale stále svítilo skóre ve prospěch domácích, poločas skončil 37 : 28.

Do druhého poločasu vstoupily lépe hostující hráčky, nicméně domácí jim příliš prostoru nedaly a i po třetí čtvrtině byl stav příznivější pro domácí – 55 : 42. Ve čtvrté čtvrtině si domácí hráčky s hostujícími nic nedarovaly, bojovalo se o každý míč. Konečný výsledek potvrdil celý průběh hry, kdy domácí hráčky nepustily soupeřky ani jednou do vedení. Utkání skončilo 78 : 60, je to páté vítězství Lvic v řadě. Patří jim za to dík a velká gratulace, jen tak dál!

Příští zápas odehrají hradecké „strojařky“ v sobotu 17. října 2015 od 17,30 hodin v Trutnově. Pojeďte podpořit naše hráčky na derby.

6. kolo | Sobota 10.10.2015, 16:00 | hala Sokol Hradec Králové

Sokol Hradec Králové - VŠ Praha

78:60

13:7 37:28 55:44

Body Lvice: Zavázalová Kateřina 17, Stará Michaela 16, Křížová Kateřina 10, Kuthanová Tereza 9, Lehtoranta Linda Lotta 8, Rosenbaumová Klára 6, Andělová Gabriela 5, Bura Josipa 4, Hrušková Anna 2, Kaňuková Michaela 1

Body VŠ Praha: Záplatová Petra 16, Pudláková Renata 13, Mircová Eliška 8, Bakajsová Petra 6, Sládková Andrea 6, Satoranská Monika 4, Opočenská Mariana 3, Nováková Kateřina 2, Pohunková Dominika 2

Diváci: 200

Sokol Hradec Králové: Zavázalová Kateřina, Stará Michaela, Křížová Kateřina, Kuthanová Tereza, Lehtoranta Linda Lotta, Rosenbaumová Klára, Andělová Gabriela, Bura Josipa, Hrušková Anna, Kaňuková Michaela

VŠ Praha: Záplatová Petra, Pudláková Renata, Mircová Eliška, Bakajsová Petra, Sládková Andrea, Satoranská Monika, Opočenská Mariana, Nováková Kateřina, Pohunková Dominika

Ohlédnutí za sezónou Hradeckých lvic

Sezóna 2021/2022 byla po dlouhých dvou letech "normální" - v řádných termínech se dohrály všechny soutěže od těch nejmladších až po...

Lvice U13 stříbrné

Národní finále starších minižákyň se konalo minulý víkend v Praze a malé Lvice si ze závěrečného turnaje odvezly krásné stříbrné...