Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Karlovy Vary odjíždějí z Hradce Králové s debaklem

16.01.2016 | Lukáš Vacek

V sobotu 16. ledna 2016 pokračovala Bonver ŽBL i dalším zápasem v Hradci Králové. Domácí hráčky přivítaly na své palubovce celek BA Karlovy Vary. Rozhodčí zahájili utkání v 16,00 hodin. Po mírně rozpačitém začátku se domácí dostaly do své herní pohody a začátku až do konce byly lepším celkem na hřišti. Po 1. čtvrtině byl stav zápasu 26 : 10 pro domácí Lvice ZVUS.

Během 2. čtvrtiny navyšovaly strojařky své vedení, dokonce až o 20 bodů. Karlovy Vary se snažily stahovat náskok hradeckých, přesto byl stav na konci poločasu 49 : 30 ve prospěch hradeckých hráček.

Ve 3. čtvrtině dál pokračovala převaha hradeckých strojařek, které stále navyšovaly svůj bodový náskok. Hrálo se „nahoru dolů“, a to bylo znát i na výsledku po této části zápasu, kdy na tabuli svítil stav skóre 69 : 42.

Takový průběh hry pokračoval až do konce zápasu, spíše se dá říci, že Hradec stále navyšoval nejen bodový náskok, ale i herní převahu na hřišti. Dokazovalo to i průběžné skóre, kdy Lvice ZVUS už vedly o více než 30 bodů. Tento trend vydržel až do konce zápasu, konečný výsledek dnešního zápasu je 90 : 51 ve prospěch domácích hráček.

Nejlepší domácí hráčkou na hřišti byla Katka Křížová s 22 body. Pochvalu si však zaslouží všechny hráčky, které bojovaly opravdu jako Lvice až do konce utkání. Držíme palce do dalších zápasů a HOLKY DĚKUJEM!

16. kolo | Sobota 16.01.2016, 16:00 | Hala TJ Sokol Hradec Králové

Sokol Hradec Králové - BA Karlovy Vary

90:51

26:10 49:30 69:42

Body Lvice: Křížová Kateřina 22, Kuthanová Tereza 13, Hartigová Michala 11, Zavázalová Kateřina 10, Stará Michaela 9, Matušková Michaela 7, Rosenbaumová Klára 6, Andělová Gabriela 5, Hrušková Anna 4, Bura Josipa 2, Effangová Pamela-Therese 1

Body Karlovy Vary: Reisingerová Julia 23, Kušlitová Dana 12, Andělová Andrea 4, Řeháčková Adéla 4, Malečková Karolína 2, Moučková Eva 2, Tvrdíková Michaela 2, Zuzáková Aneta 2

Diváci: 410

Sokol Hradec Králové: Křížová Kateřina, Kuthanová Tereza, Hartigová Michala, Zavázalová Kateřina, Stará Michaela, Matušková Michaela, Rosenbaumová Klára, Andělová Gabriela, Hrušková Anna, Bura Josipa, Effangová Pamela-Therese, Kaňuková Michaela

BA Karlovy Vary: Reisingerová Julia, Kušlitová Dana, Andělová Andrea, Řeháčková Adéla, Malečková Karolína, Moučková Eva, Tvrdíková Michaela, Zuzáková Aneta, Sehnalová Linda, Šmídková Hana

Ohlédnutí za sezónou Hradeckých lvic

Sezóna 2021/2022 byla po dlouhých dvou letech "normální" - v řádných termínech se dohrály všechny soutěže od těch nejmladších až po...

Lvice U13 stříbrné

Národní finále starších minižákyň se konalo minulý víkend v Praze a malé Lvice si ze závěrečného turnaje odvezly krásné stříbrné...