SF & KZ

Lvice padly v prodloužení

18.11.2023
Lvice prohrály v prodloužení s KP TANY Brno 80:77.

Napínavou bitvu sehrály Hradecké Lvice na půdě KP TANY Brno. Lvicím se již od začátku utkání nedařila střelba zpod koše, ale se soupeřkami stále držely krok. I když prohrávaly dvouciferným rozdílem, tak v poslední čtvrtině zabojovaly a vynutily si prodloužení.

Necelá sekunda dělila náš tým od druhého prodloužení, kdy přišla dalekonosná střela za 3 body z rukou K. Galíčkové, která rozhodla o výsledku zápasu 80:77pp.

Nejlepší střelkyně Lvic: Effangová P. 20 b., Zeithammerová K. 15 b., Čuperková K. 12 b., Vydrová J. a Havrylchyk T. 8 b., Brožová A. 6 b.

Hodnocení utkání Petera Bálinta:

,,Odehráli jsme dobrý zápas, zejména ve druhém poločase, kdy jsme byli agresivnější. Bohužel jsme neproměnili několik otevřených střel, které nás mrzely v závěru. Celkově bylo utkání velmi atraktivní pro diváky. Nebýt našich chyb, zápas mohl dopadnout jinak.”