, , ,

Sokol Hradec Králové — Slovanka

Statistiky zápasu

Reportáž

Lvice i v druhém domácím utkání uspěly a připisují tak další výhru 86:68 nad Slovankou Praha.

Začátek zápasu byl trošku rozpačitý a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Ještě po první čtvrtině bylo skóre téměř vyrovnané. Do poločasu si Lvice vybudovaly mírné vedení a začátkem třetí čtvrtiny měly 9 bodů k dobru. Lvice zrychlily svou hru, proměňovaly rychlé protiútoky a úspěšná střelba z dálky opět zdobila jejich hru. Trenér Bálint dal prostor na hřišti všem hráčkám včetně uzdravených Klapkové, Vlčkové a Vojtíkové.

Děkujeme fanklubu a všem přítomným fanouškům, kteří vytvořili mimořádnou atmosféru a pomohli domácímu týmu k vítězství.

Další utkání sehrajeme opět na domácí palubovce a to v pátek 6. 10. 2023, tradičně v 18:30 hod proti ZVVZ USK Praha.