79:63

23:21, 45:35, 61:47,

KP Brno — Sokol Hradec Králové

Reportáž

V první čtvrtině ještě Lvice držely s brněnským týmem krok, dokonce se dostával i do vedení. Ale už během 2. čtvrtiny si KP vytvořilo náskok a na poločasovou přestávku odcházel s deseti bodovým vedením. Ve druhém poločase se Lvicím nepodařilo zvrátit zápas a KP navyšovalo své vedení až na 20 bodů. Lvice však bojovaly do poslední sekundy a ve 4. čtvrtině odehrály s KP vyrovnanou partii, náskok si KP už pohlídalo. Celkový rozdíl ve skóre tak činí 16 bodů.

KP výrazně porazilo Lvice na doskoku a to o 13 míčů. Zároveň mělo lepší procenta střelby jak za 2 body, tak i za 3 body.

Zpestřením zápasu byla divácká atmosféra v rámci akce FAMILY GAME, která oživila průběh utkání a zároveň přítomnost kamer TV Nova.

Trenér Bálint je s výkonem Lvic spokojen při k absenci klíčové rozehrávačky Zeithammerové a pivotky Vojtíkové, kterým zdravotní komplikace nedovolily nastoupit. Nespokojenost byla pouze s nepovedenou pětiminutovkou, které dovolila Brnu si vytvořit náskok. Ten si už brňanky pohlídaly a nepustily Lvice do hry.

Nejlepší hráčkou Lvic byla vyhlášena Pamča Effangová (#32), autorka 22 bodů. Další dvoucifernou střelkyní byla Týna Čuperková (#11) se 17 body. Julča Vydrová (#10) přispěla 9 body a také 9 doskoky.

Fotogalerie