73:53

21:10, 38:22, 55:36,

BLK Slavia Praha — Sokol Hradec Králové

Reportáž

Lvicím dneska vůbec nešla střelba. Z 25 trojkových pokusů proměnily pouze 3. Celková úspěšnost střelby pak zůstala na 28%.

V úvodní část zápasu ještě Lvice držely krok, ale pak si Slavia vzala otěže do svých rukou. Už v prvním poločase Lvice prohrávaly téměř o 20 bodů, na poločasovou přestávku odcházely s mankem 16ti bodů (38:22). Ani ve druhém poločase nepřišel žádný zvrat, stálé neproměňování střel naopak Slavia využila a navyšovala své vedení až téměř na 30 bodů. Lvice v závěru ještě zabojovaly a upravily skóre na konečnou prohru o 20 bodů (73:53).

Jedinou dvoucifernou střelkyní byla: Táńa Havrylchyk (#22) s 17 body. Jindřiška Hrubá (#23) vstřela 8 bodů a Pamča Effangová (#32) 7 bodů.

Jejich nejlepší střelkyní byla Alena Hanušová s 20 body a Katka Suchanová se 17ti body.